Nemecký jazyk – nemčina

Nemčina pre samoukov pre začiatočníkov i pokročilých

Nemčina pre samoukov Chcete sa naučiť rozumieť a hovoriť po nemecky, ale nemáte čas, alebo chuť navštevovať jazykový kurz? Môžete to skúsiť s niektorou z učebníc pre samoukov, ktoré vám dovolia učiť sa novú reč vlastným tempom a kdekoľvek vám to vyhovuje. Kvôli výslovnosti sú doplnené nahrávkami na CD alebo vo formáte MP3.
» Zistite, ktorá nemčina pre samoukov bude pre vás tá najlepšia.

Nemčina pre opatrovateľky v Rakúsku a Nemecku

Skúšať si dnes hľadať rodinu bez akýchkoľvek znalostí nemčiny je vopred prehratý boj. Nič na tom nemení ani fakt že po opatrovateľkách je v Nemecku, ale aj Rakúsku stále veľký dopyt. Získať základy a zdokonaliť sa je možné absolvovaním jazykových kurzov, ale vďaka špecializovaným učebniciam. Na výber ich je hneď niekoľko. Súčasťou publikácií sú aj audio nahrávky.
» Pozrite si aké učebnice nemčiny pre opatrovateľky sú na trhu.

Nemecko – slovenský slovník (pracovný)

Vreckový nemecko - slovenský slovníkV zahraničí budete potrebovať cudzí jazyk nie len keď chcete pracovať ako opatrovateľka, ale prakticky v akejkoľvek profesii. Na akej úrovni závisí od charakteru práce a od nárokov zamestnávateľa. Preto sme pre vás pripravili prehľadný nemecko – slovenský slovník. Zhromaždili sme na jednu stránku všetky slovíčka, ktoré využijete pri hľadaní nového zamestnania alebo brigády v nemecky hovoriacich krajinách, či už samostatne, alebo v spolupráci s pracovnými agentúrami ako aj v čase po nástupe do práce. Na stránke nájdete aj vreckovú verziu slovníka v PDF  formáte pripravenú pre tlač. Môžete si ho stiahnuť a pohodlne vytlačiť.
» Pozrite si slovíčka v slovníku a stiahnite si ho v PDF

Comments are closed.