Pracovné agentúry

8 Shares

Pokiaľ v zahraničí nemáte známych predstavujú, pracovné agentúry najjednoduchší spôsob ako tam získať zamestnanie alebo brigádu. V tejto sekcii nájdete informácie, ktoré vám pomôžu s ich výberom, ako aj zoznamy sprostredkovateľov práce v zahraničí, s adresou a odkazom na ich webové stránky.

Slovenské agentúry sprostredkujúce prácu v zahraničí od A po Z

Zoznam sprostredkovateľských agentúr so sídlom, alebo pobočkou na Slovensku, zabezpečujúcich zamestnanie, brigádu, alebo študijno-pracovné pobyty v zahraničí, predovšetkým v krajinách Európskej únie.

Zoznam slovenských agentúr sprostredkujúcich prácu v Nemecku

Slovenskí sprostredkovatelia zamestnania, obsadzujúci voľné miesta na nemeckom pracovnom trhu,  v zdravotníctve, v skladoch, vo výrobe, v reštauráciách a v prevádzkach rýchleho občerstvenia, v hoteloch atď.

Agentúry sprostredkujúce prácu v Rakúsku

Slovenské pracovné agentúry ponúkajúce sprostredkovanie práce predovšetkým v cestovnom ruchu pre kuchárov, čašníkov a čašníčky, chyžné, recepčné, údržbárov, umývačov riadu a pod., v stavebníctve pre murárov, elektrikárov, sadrokartonárov, vodárov a pod., ako aj v ďalších odvetviach.

Agentúry pre opatrovateľky v nemecky hovoriacich krajinách

Zoznam sprostredkovateľských agentúr pôsobiacich na Slovensku, zabezpečujúcich rodiny pre záujemkyne o prácu opatrovateľky v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Mnohé z nich ponúkajú aj zamestnanie pre slovenské zdravotné sestry.

Sprostredkovatelia práce v Českej republike

Slovenskí sprostredkovatelia zamestnania v Čechách, obsadzujúci voľné miestna predovšetkým v potravinárstve, elektrotechnike a v automobilovom priemysle vo výrobe, ale aj v ďalších odvetviach.

Ako nájsť spoľahlivú agentúru práce

Keď si hľadáte prácu v zahraničí, potrebujete spoľahlivého partnera. V tomto článku nájdete niekoľko tipov, podľa čoho spoznať serióznu pracovnú agentúru.

Ako si vybrať sprostredkovateľa zamestnania v zahraničí

Podľa akých kritérií si vyberať sprostredkovateľa zamestnania, s ktorým chcete spolupracovať. Aké poplatky si môže účtovať a čo má obsahovať pracovná zmluva, ktorú budete podpisovať.