Oddych, zábava v Anglicku

0 Shares

… ako si po práci v Anglicku oddýchnuť

Kultúra, šport, zábava, alebo úplné nič nerobenie. Nie je dôležité čo to je, ale že nám to prinesie rozptýlenie po práci. Tipy na relax v realite sú v príručke, tipy na on-line oddych tu na webe.

TV cez internet (1. časť) – SK a CZ televízie na internete
Zábava, hudba, spravodajstvo. Odkazy na všetky slovenské a české televízie, ktoré vysielajú on-line, plus dve pikošky.

TV cez internet (2. časť) – Zahraničné TV stanice on-line
Televízne kanály v angličtine a v ostatných jazykoch sveta, zdieľané videá a od tvorcov Skype možno prevratný projekt ktorý navždy zmení televíziu, ako ju poznáme.

Čo nájdete v príručke Anglicko na vlastnej koži v kapitole „Oddych“?

  • Inšpirácia, kde si oddýchnuť, relaxovať a zabaviť sa, aby život nebol len práca a spánok

Aj keď sme v Anglicku hlavne kvôli práci, nemali by sme zabúdať na to, že naše telo má len obmedzené schopnosti a potrebuje regeneráciu.

Pracovať nadčas, zvlášť, ak je to výhodne platené láka, ale ak to preženieme, môžeme v lepšom prípade získať odpor k práci, ktorú sme dovtedy považovali za skvelú. V horšom prípade sa to môže podpísať na našom zdraví. Niekto možno vydrží viac ako iní, ale nikto nie je z ocele.

V Anglicku nebudete mať problém relaxovať. Možností je veľa od pasívneho relaxu pri filme v televízii, alebo z DVD, až po aktívny oddych na plavárni, alebo vo fitnes centre pre tých, ktorí sa aj po práci ešte musia hýbať.

Zvláštnym, ale obľúbeným spôsobom relaxu je shopping. Je to aj určitá formou psychoterapie, keď si za svoju prácu vyberáte odmenu. Tiež môže byť aktívny, keď naozaj nakupujete, alebo pasívny, keď len pozeráte, čo je nové. Nakupovaniu je venovaná samostatná sekcia. Tipy nájdete aj v sekcii výlety.

Veľa receptov na využitie voľného času v Anglicku nájdete v príručke. Priestor tu na webe bude venovaný predovšetkým relaxu, ktorý ponúka internet.


O autorovi

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov. Aby pomohol aj ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a plniť si tak svoje sny, založil informačný portál Pracavonku.sk a napísal príručky (Úspešná práca v zahraničí a Ako si zo zahraničia priniesť viac), v ktorých sa delí o svoje skúsenosti.


0 Shares

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Šťastie praje pripraveným!.