8. Doprava v Anglicku

0 Shares

Každý deň vychádzame z domu a niekam ideme, či už do práce, na nákupy, alebo navštíviť priateľov. Výnimkou môže byť snáď len upršaná nedeľa, keď sme sa rozhodli stráviť celý deň v posteli.

So stálym rozrastaním sa miest sa predlžujú vzdialenosti, ktoré musíme prekonávať, aby sme sa dostali tam, kam potrebujeme. Viditeľné je aj zvyšovanie hustoty dopravy, vďaka ktorému je jej pohyb pomalší a nás to stojí čím ďalej tým viac času, ktorý by sme mohli venovať niečomu užitočnejšiemu.

V tejto kapitole si priblížime jednotlivé možnosti dopravy a jej zvláštnosti typické pre Britániu. Pomôžu vám rozhodnúť sa, ktorý spôsob si zvoliť, aby vás cestovanie stálo čo najmenej času a peňazí. Nie ste, samozrejme, odkázaní len na jeden spôsob dopravy, ale môžete ich ľubovoľne čo najvýhodnejšie kombinovať.

« Internet cez mobil (predchádzajúca strana)
» Pohyb po meste a doprava do práce (nasledujúca strana)

« Na začiatok knihy
» 9. kapitola – Auto v Anglicku

Doplňujúce informácie ku kapitole Úrady v Anglicku


O autorovi

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov. Aby pomohol aj ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a plniť si tak svoje sny, založil informačný portál Pracavonku.sk a napísal príručky (Úspešná práca v zahraničí a Ako si zo zahraničia priniesť viac), v ktorých sa delí o svoje skúsenosti.


0 Shares

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Šťastie praje pripraveným!.