Zrušené lety Bratislava – Bristol a Krakow – Birmingham

0 Shares

Lecné letenky do LondýnaÍrska nízkonákladová letecká spoločnosť RyanAir ako každý rok, tak aj tohto roku upravila svoj letný letový poriadok. Niektoré letecké spojenia pridala, iné zrušila. Zrušila aj dve zaujímavé letecké linky do Anglicka.

Linka Bratislava – Bristol zrušená

Z Bratislavy letecká spoločnosť zrušila jedno letecké spojenie do UK. Prestala predávať letenky z Bratislavy do Bristolu v juhozápadnom Anglicku.
Naďalej lieta z Bratislavy na 4 letiská v Anglicku (Liverpool, Londýn (Stansted a Luton) a Birmingham), do Edinburghu v Škótsku a do írskeho Dublinu.

Zrušená linka Krakow – Birmingham

RyanAir zrušil jednu leteckú linku do Anglicka aj od našich severných susedov z letiska Krakow. Z Krakova prestal lietať do Birminghamu.
Do Anglicka predáva lacné letenky z Krakowa do štyroch, ale oproti Bratislave iných destinácií (East Midlands, Leeds, Liverpool, Londýn Stansted), a takisto do Edinburghu a Dublinu.

Zrušenie linky Krakow – Birmingham by nemal byť pre cestujúcich až taký problém, pretože do Birminghamu lieta RyanAir aj naďalej z Katowíc, ktoré sú od Krakowa vzdialené len hodinu cesty autom.
Z Katowíc lieta do UK aj na letisko Londýn – Stansted a tiež do Írska do Dublinu.

Čo nájdete v príručke Anglicko na vlastnej koži v kapitole „Cestovanie do Anglicka a späť“?

  • Výhody a nevýhody všetkých spôsobov, ktorými sa môžete dopraviť do Anglicka
  • Odporúčanie, kedy je lepšie letieť, kedy ísť autobusom a kedy zvoliť iný spôsob dopravy.
  • Niekoľko tipov, ako kúpiť čo najlacnejšie letenky

Všetky články v sekcii „Doprava – letenky, autobus do Anglicka“


O autorovi

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov. Aby pomohol aj ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a plniť si tak svoje sny, založil informačný portál Pracavonku.sk a napísal príručky (Úspešná práca v zahraničí a Ako si zo zahraničia priniesť viac), v ktorých sa delí o svoje skúsenosti.


0 Shares

Súvisiace články:

Populárne témy: