Lacné letenky z Prahy do Anglicka (Londýna a Manchestru)

Lecné letenky do Londýna01.01.2008 České Aerolínie spustili internetový predaj lacných leteniek na svoje lety. Letenky ponúkajú výhradne cez internet a to prostredníctvom stránky Click4Sky.com.

Letenky do Anglicka sa dajú kúpiť na lety z Prahy do Manchestru a z Prahy do Londýna. Druhá možnosť je o to zaujímavejšia, že aerolínie lietajú na londýnske letisko Heathrow, ktoré má do centra Londýna najlepšie spojenie. Za ďalšiu výhodu by sa dala považovať stále rovnaká cena, bez ohľadu na to, kedy letenku kupujete. Nevýhodou je určite možnosť kúpiť len spiatočnú letenku.

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.