Zmena letenky cez internet

Lecné letenky do Londýna02.01.2008 Nízko nákladová letecká spoločnosť SkyEurope urobila v poslednej dobe na svojich internetových stránkach niekoľko veľmi užitočných zmien. Okrem kalendára nízkych cien, ktorý vám zobrazí najnižšiu cenu letenky na každý deň v mesiaci tam pribudla ďalšia novinka.

Je ňou možnosť robiť zmeny rezervácie vašej letenky.
Až donedávna ste museli kvôli týmto zmenám volať na zákaznícke centrum, teraz ich urobíte pohodlne cez internet.

Cez internet môžete odteraz meniť napríklad kontaktné údaje, no to najzaujímavejšie a najužitočnejšie je možnosť u letenky zmeniť mená, alebo dátumy. Hodí sa to hlavne vtedy, keď nemôžete letieť v termíne na ktorý ste si letenku rezervovali.

Pretože SkyEurope predáva lacné letenky, musíte počítať s tým, že za zmeny sa účtuje poplatok. V každom prípade však pri zmene letenky cez internet ušetríte peniaze za telefonát do call centra.

Zdroj: SkyEurope

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.