Lacné letenky do Belfastu (Severého Írska) z Prahy

Lecné letenky do Londýna11.11.2007 Pracujete v Severnom Írsku a hľadáte lacné letenky priamo do Belfastu? Od 1. novembra 2007 môžete využívať nové letecké spojenie spoločnosti easyJet.

EasyJet otvoril svoju novú leteckú linku na trase Praha – Belfast. Lety si môžete plánovať na pondelok, štvrtok, piatok, alebo nedeľu. Z Prahy do Belfastu sa odlieta vo večerných hodinách a z Belfastu do Prahy neskoro popoludní.

Lacné letenky do Belfastu aj z Krakova

Okrem letov z Prahy nízkonákladový prepravca EasyJet prevádzkuje lety do Belfastu aj z Krakova. Táto možnosť môže byť zaujímavá predovšetkým pre cestujúcich z východného Slovenska a severnej časti stredného Slovenska.

Zdroj: easyJet

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.