Nové letecké linky do Anglicka (letenky do Londýna)

Lecné letenky do Londýna30.08.2007 So zimným letovým poriadkom prichádza nízkonákladová letecká spoločnosť SkyEurope s niekoľkými novými leteckými linkami. Možnosti lietať do Británie z Bratislavy sa rozšíria o novú linku Bratislava – Birmingham.

Tá určite poteší Slovákov mimo Londýna, pre ktorých je to na letisko v Birminghame bližšie, ako na to v Londýne, alebo Manchesteri. K destináciám, do ktorých sa bude dať lietať z Prahy pribudne Londýn. Novinkou je aj priama linka z Košíc do Londýna.

Dôležitá zmena: všetky lety do Londýna budú presunuté na letisko Luton (pôvodne lety do Londýna smerovali na letisko Stansted)

Čo sa týka Írska, pribudne linka z Bratislavy do Corku a tiež z Košíc do Dublinu.

Zdroj: SkyEurope

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.