Nový letový poriadok SkyEurope pre zimné lety

Lecné letenky do Londýna20.11.2007 Aj keď už od 28. októbra 2007 lieta SkyEurope podľa zimného letového poriadku, len nedávno nahradil na svojej webovej stránke jeho letnú verziu vo forme prehľadnej brožúry v elektronickej podobe.

Nový letový poriadok platí do 29. marca 2008. Nájdete v ňom všetky destinácie do ktorých spoločnosť SkyEurope lieta zoradené podľa abecedy. Pri každej z destinácií sú uvedené jednotlivé lety na ktoré si môžete rezervovať letenky a to so všetkými podrobnosťami. Pre kaťdý let sú uvedené dni v týždni v ktoré sa lieta, čas odletu a príletu, číslo letu, tip lietadla a platnosť letu.
Pozor: časy odletu a príletu sú miestne časy.

Túto užitočnú pomôcku pre plánovanie rezervácie letenky si môžete stiahnuť priamo zo stránky spoločnosti SkyEurope. Súbor je v .pdf formáte, to znamená, že si potrebné strany môže pohodlne vytlačiť.

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.