Nové telefónne číslo Sky Europe (lacné letenky do Londýna)

Lecné letenky do Londýna28.01.2008 Zvykli ste volať na zákaznícke centrum spoločnosti SkyEurope? Či už kvôli rezervácii letenky, alebo keď ste potrebovali informácie? Od februára 2008 prestáva platiť staré číslo 02/4850 4850 a platí už len nové 02/3301 7301.

Ak ste zákaznícke centrum telefonicky kontaktovali kvôli zmenám týkajúcich sa vašej letenky, napríklad ste chceli zmeniť dátum letu, alebo meno, už tak robiť nemusíte. Aj keď túto možnosť môžete stále využívať, uvedené zmeny už môžete robiť aj priamo cez internet na stránke leteckej spoločnosti. Viac v článku Zmena letenky cez internet.

Zdroj: SkyEurope

Zobraziť celý archív krátkych správ


Peter Marci

Peter je absolventom niekoľkých zahraničných pracovných pobytov a zakladateľom portálu Pracavonku.sk. Cez tento web, ale aj prostredníctvom kníh, ktoré si už našli viac ako 2400 čitateľov pomáha ďalším Slovákom vycestovať do zahraničia a začať si tak plniť svoje sny.


Zaujalo vás, čo ste si prečítali v článku? Potom sa určite pozrite na Ako si zo zahraničia priniesť viac – najnovšiu knihu, v ktorej sa delím o tipy a postupy, ako za rovnaký čas strávený v zahraničí:

  • zarobiť viac peňazí,
  • výrazne sa zlepšiť v cudzom jazyku,
  • získať kopec nezabudnuteľných zážitkov...
Tipy a odporúčania v knihe pomohli mne a verím, že to isté urobia aj pre vás. Vďaka jednému z nich sa mi napríklad podarilo zvýšiť môj mesačný príjem skoro o polovicu (presnejšie o 39,7%).

Pokiaľ sa do zahraničia ešte len chystáte, pozrite sa na príručku Úspešná práca v zahraničí. Tá vám pomôže:

  • vybrať si pre seba tú najlepšiu krajinu,
  • nájsť si v nej dobrú prácu a ubytovanie,
  • zariadiť dôležité veci na úradoch a poriadne sa pripraviť na odchod,
  • po príchode do novej krajiny robiť všetko preto, aby ste sa tam udržali a dosiahli svoj cieľ.

Súvisiace články:

Populárne témy:

Chcete pracovať v zahraničí?
Aby ste boli vždy o krok vpred, napísal som pre vás podrobný návod.